Futbol Maç Biletleri

Türkiye Süper Ligi maçlarına ilişkin maç bileti mi satın almak istiyorsunuz? Bir tıkla Yesbilet’e girişinizi yapabilir, güvenle maç bileti alımlarını gerçekleştirebilirsiniz. Başta Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray olmak üzere diğer tüm Süper lig takımlarını kapsayan maç biletlerini satın almak mümkündür! Yesbilet olarak, sizlere uygun fiyatlarla Futbol maç biletleri satın alma olanakları veriyor, bu sayede sorunsuzca güvenilir kaynaklar üzerinden takımınızın destekçisi olma şanslarını sıralıyoruz. Türkiye’de milyonlarca taraftarın ortak bilet alma platformu olarak, sizlere yeni transferleri canlı izleme ve zorlu maçlar öncesinde takımınızı canlı bir şekilde desteklemek açısından yardımcı olmayı ihmal etmiyoruz!

Futbol maç biletleri fiyatları!

Futbol maç biletleri fiyatları tamamen oynanacak maçın durumuna göre değişim göstermektedir. Kritik müsabakalar öncesinde, maç biletinizi temin etmek adına yapmanız gereken şey hemen Futbol maç biletleri araştırmalarını yapmak, daha sonrasında ise Yesbilet üzerinden temin etmektir. Süper lig maçlarını iç saha ve deplasman tribünleriyle alakalı belirleyebilir, takımınızı tüm maçlarda destekleme olanaklarına sahip olabilirsiniz.

Yesbilet üzerinden Futbol maç biletleri nasıl satın alınıyor?

Yesbilet üzerinden maç bileti satın almak oldukça kolay! Tek yapmanız gereken şey, bu yönde takımınızı belirlemek ve daha sonrasında Yesbilet üzerinden alışverişinizi tamamlamaktır.

  • Yesbilet üzerinden bir üyelik oluşturmalısınız.
  • Oluşturulan üyelik sonrasında, takım seçimini yapabilir ve buradan maç bileti temin edebilirsiniz.
  • Maç bileti için tribün ve koltuk seçimini yapmalısınız.
  • Ödeme kanallarından herhangi birisini seçebilir, buradan alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.
  • Otomatik olarak Passolig kartınıza tanımlamalar yapılacaktır.

Passolig kartıma otomatik olarak aktarımlar nasıl gerçekleşiyor?

 

Passolig kartınıza otomatik olarak tanımlamalar oldukça basit bir şekilde tamamlanmaktadır. Yapmanız gereken şey, üyelik esnasında form üzerinde yer alan Passolig bilgilerinizi doldurmak, daha sonrasında aynı üyelikle yaptığınız alışverişler üzerinden aktarımlar gerçekleşecektir. Sistem sizi otomatik olarak tanımlar, daha sonrasında güvenle bir aktarım ortamı gerçekleştirmekten de geri kalmaz. Futbol maç biletleri fiyatları ve diğer tüm ayrıntıları görmek açısından hemen tercihinizi Yesbilet’ten yana kullanın!

Hem iç saha, hem deplasman maçı biletleri satın alın!

Hem deplasman, hem de iç saha maç bileti satın almak adına hemen Yesbilet’i tercih edin! Alanında lider olan bu uygulama, Türkiye’de milyonlarca taraftarın güvenle bilet satın alımlarına yardımcı olmaktadır. Bu sayede artık kolaylıkla bilet satın alma işlemlerini tamamlamak mümkündür. Uygun fiyattan, stoklarla sınırlı olan biletleri satın almak adına hemen kategori seçimlerini yapın, fiyatı açılmış olan alternatifler ödeme kanallarından birisini seçin ve ödemeyi tamamlayın. Türkiye’nin en iyi maç bileti satın alma platformu olan Yesbilet, sizlere güncel bir şekilde hizmetler sunmaktan geri kalmamaktadır. Bu sayede milyonlarca taraftar, tribünlerinde canlı olarak takımını destekleme şansları elde edebiliyorlar!

Güncel bir hizmet üzerinden dilediğiniz maç bileti satın almanıza katkı sağlamaktayız. Yesbilet olarak, 24 saat boyunca sizlere alternatif ulaşım kaynakları oluşturuyor, satın aldığınız biletlere dair sorularınızı cevaplıyoruz. Bu hizmet sayesinde birçok taraftar sorun yaşamadan, %100 güvenle bilet alımlarını gerçekleştirmektedir. Hemen siz de tercihinizi Yesbilet’ten yana kullanarak, bilet alışverişlerinizi tamamlama olanaklarına sahip olun! Bu alanda alternatif hizmetlerin tamamını ele almanıza yardımcı olduğumuz gibi, alanında da lider tavrımızı hiçbir şekilde elden bırakmamaktayız. Güvenilir ödeme kaynakları ile artık bilet alışverişlerinizi yapmanız bakımından en büyük destekçiniz oluyoruz!

Bilet bulamadınız mı? Karaborsadan bilet satın almaktan çekiniyor musunuz? Futbol maç biletlerini Yesbilet üzerinden inceleyebilir, siz de lig maçlarına ilişkin teminatları sağlayabilirsiniz. 

Kategorilere göre yaklaşan etkinlikler

Yaklaşan Etkinlikler

Galatasaray - Club Brugge - Champions League 2019-2020

Türk Telekom Stadyumu, İstanbul

26 Kasım 2019 Salı, 21:00

Başlangıç fiyatı 100,00 TL